Programista - Operator maszyn CNC (Mazatrol)

2 weeks ago

Finspångs Kommun, Sweden Baltix sp. z o.o. Full time

Obowiązki

  • obsługa oraz programowanie z poziomu pulpitu obrabiarek Mazak Integrex
  • praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej
  • kontrola jakości wykonanych detali
  • dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku operatora-programisty maszyn CNC (Mazak)
  • umiejętność programowania z poziomu pulpitu (Mazatrol)
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)
  • odzież roboczą
  • długofalową współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • program "Premia za polecenie"
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Laxå Kommun, Sweden Baltix sp. z o.o. Full time

    Programista - operator frezarki CNC (Okuma)Obowiązkiprogramowanie i obsługa frezarki Okuma programowanie z poziomu maszyny i komputera (EdgeCAM) kontrola jakości wykonanych detali dbanie o stanowisko pracy Wymaganiamin. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty-operatora maszyn CNC doświadczenie na frezarkach Okuma dobra znajomość...

  • Värnamo Kommun, Sweden Påverka Nu Sverige AB Full time

    För att möta utvecklingen av nya funktioner och stärka våra kunders kompetens och konkurrenskraft planerar vi att utöka vårt utbildningsprogram. Därför söker vi nu en engagerad utbildare med placeringsort Värnamo.Som utbildare kommer du att ansvara för att utveckla Ravemas utbildningsprogram för att möta de krav och önskemål som kommer från...